neděle 13. dubna 2014

Jak obléknout těhotenské břicho :)

Po nějaké době dělám zase jeden těhotenský článek.

Je vás čímdál více a tak jsem hledala někoho s břichem a našla jsem kamarádku Aničku (které ještě jednou moc děkuju za asistenci včetně pupíku) :)))

Jen chci podotknout, že nic z toho co má Anička na sobě, není těhotenské.

Klíčový je výběr střihů a materiálů. Dá se obléknout opravdu moc hezky, ikdyž se Vaše tělo mění a bude Vám to slušet :)

Všechny outfity byly vybrány z obchůdku JANE BOND special a to tak, aby se Aničce líbily a cítila se v nich příjemně :)

 Jedna z nejpohodlnějších věcí (alespoň pro mne), byly dlouhé šaty. Pruhované šaty jsme s Aničkou doplnily džínovou bundičkou a pánským slaměných kloboučkem typu Panama.


 Balvněné úzké šaty s aztéckým potiskem. K nim jsme daly náš oblíbený svetrokabátek :)


 Jednoduché bavlněné šaty ke kolenům se dají efektně doplnit třeba větším šperkem. Rázem se z "obyčejných" šatů (právě volbou vhodného doplňku) stane velmi pěkný model :)


 Další varianta dlouhých šatů z pružné bavlny. Tentokrát máme jedny barevné a doplněné o džínový křivák s 3/4 rukávem.


 Věřte nevěřte. Anička má na sobě netěhotenské šortky. Stačí si jen vybrat správný střih a velikost ;) Zapínání se pak nechá volně "spadnout" pod břicho tak, aby netlačilo a nositelce byly šortky pohodlné. Bavlněné tričko s potiskem volající léto pak byla jasná volba :)


 Lištičky :) Krásná tunika, která je zde použita jako minišaty. Nezapomeňte, že když vám poroste bříško, tak se vše bude pomalu přes něj zkracovat. Stačí pak doplnit o legíny, nebo třeba neprůhledné punčochy ;)


 Další outfit volající po letní atmosféře. Jednoduché šaty, pevně držící hrudník, avšak bez ramínek. Praktické kapsy uvolní ruce a Vaše kabelka pak nemusí být nijak extra těžká :)

Příjemné plátno a volný střih je také jedna z nejpříjemnějších věcí, kterou si z dob těhotenství pamatuji ;)


Jak v těhotenství na kalhoty? Jednoduše. Tyto komiksáky jsou skvěle pružné, tak jsme to měly jednodušší a Anička je má zapnuté, ale pár vychytávek určitě existuje.
Pokud cítíte, že Vaše milované kalhoty obléknete, ale nedají se zapnout... Stačí najít obyčejnou (ale pevnější) gumičku do vlasů a provléknout ji dírkou na knoflík a při zapínání ji pak kolem knoflíku obtočit. A je to :)


Žádné komentáře:

Okomentovat