pondělí 28. března 2011

Kalendář - the Calendar

Jak už pár z vás asi ví, mám za sebou s neskutečně skvěle fungujícím týmem focení kalendáře. Přípravy byly relativně dost krátké, zhruba dva týdny jsme dávali dohromady vše co bylo potřeba. Začalo to prostorem, který nám odpadl, pak najít nový, stavba kulis, půjčení všeho možného i nemožného, od oblečení, šperků, přes obuv...

Líčila nám profesionální škola líčení Surface (www.surfacemakeup.cz). Fotil Petr Weigl (www.petrweigl.com), styling měl v palci Stan Steiner, kreativní ředitel Flair magazínu, kterému jsem měla tu čest pomáhat. Všechny travestity můžete shlédnout v jediném traveti kabaretu v Praze Tingl Tangl (www.tingltangl.cz).

Je opravdu nadmíru úžasné, že i v dnešním světě plném prázdných hodnot se sejde několik šikovných lidí a je ochotno bez nároku na honorář pomoci těm kdo potřebují. Celý tento kalendář je pro nadaci Báry Nesvadbové Etincelle.
.........................................................................
Few from you already know that I have survived a photoshooting of a 2012 calendar with absolutely wonderful team of workers. Prepairing was pretty short, for about two weeks we have puting together everything needed. First of all there was a space, than another one plan B, because the first one did not worked, than clothes, shoes, furniture...

Professional make-up school Surface did the make-up for our male artists (www.surfacemakeup.cz). Photographer Petr Weigl took really great pictures (www.petrweigl.com). Styling was priority for a creative director from Flair magazine Stan Steiner and I did have the honour help him to do so. All of the travesti artists can be seen in the only one travesti cabaret in Prague Tingl Tangl (www.tingltangl.cz).

At the end I have to say, that it is absolutely wonderful how few people can join and work together for the others and for free. Earnings from this calendar will goes to Harpers Bazzaar editor in chief's Bara Nesvadbova charity foundation Etincelle.

Žádné komentáře:

Okomentovat